Goed idee!


De mooiste stadswandelingen vindt u hier!


Meisje op draaimolenpaard voor de Winkel van Sinkel met opschrift 'I love Utrecht'

‘Een heerlijke ontspannen stadswandeling’

‘Wat interessant en wat een leuke weetjes!’

‘We hebben genoten!’


Stadsgids Iris neemt u graag mee!

‘Enthousiast en gezellig in de omgang’

‘Mooie verhalen, onderhoudend en smeuïg verteld’

‘Speelt goed in op de sfeer in de groep’



Uitstekende reviews!

Facebook

We hebben in 2 uur allerlei bijzondere plekken van Utrecht gezien waar je anders aan voorbij zou gaan. Iris weet enorm veel en is een hele prettige, vriendelijke gids die bij alle plekken leuke anekdotes en wetenswaardigheden vertelt! Echt een aanrader voor een bijzondere kennismaking met utrecht!!

Google

We hebben een heel gezellige én informatieve wandeling gehad. Iris weet echt superveel over de stad. Ook vragen die niet binnen het thema van de wandeling hoorden kon ze moeiteloos beantwoorden. Een echte aanrader!!

Tripadvisor

Iris vertelde leuke details over de geschiedenis van de hofjes, pleinen en gebouwen die we tegenkwamen. Er was ook veel ruimte voor het stellen van vragen. De wandeling duurde eigenlijk te kort en smaakt naar meer, bedankt!

‘Je deed het ontzettend leuk!’

‘Wat weet je veel, Iris!’

Sfeervol Utrecht met terrassen aan de Oudegracht

06 30 394 694

‘We hebben een heel andere kant van Utrecht gezien’

Andreashof, een van de pareltjes die je aandoet tijdens een hofjeswandeling in Utrecht

Naar stadswandelingen.

Naar tarieven.

Naar de homepage.